Рукоділля як хобі

Хендмейд (у перекладі з англійської — «зроблений своїми руками») дозволить створити оригінальний виріб, який буде дорогим вашому серцю. Тим, кому подобається педантична, але цікава робота, можна порадити бісероплетіння. До речі, з бісеру створюється не лише біжутерія, а й різні фігурки та навіть ікони.

А може, в минулому житті Ви були скульптором? Якщо до душі ліплення, то для створення маленьких шедеврів можна використовувати як пластилін, так і полімерну глину. При виготовленні виробів з неї, згодом їх потрібно буде обпалювати. Це потрібно для того, щоб вони надовго зберегли свій неперевершений вигляд.

Те, що Ви створите своїми руками, можна буде залишити собі на згадку або подарувати комусь із близьких. Такі вироби справді унікальні і складно буде побачити щось подібне у магазинах чи взагалі у когось ще.

игрушка хендмейд

Рукоділлям переважно займаються жінки, адже вони завжди прагнуть до досконалості та прикраси себе оригінальними речами. Багато жінок просто люблять вироби hand-made, які коштують на порядок дорожче за фабричні (а якщо точніше, то мало не в два рази).

У зірок кіно та естради також є свої хобі та захоплення, і багатьом з них дуже подобається рукоділля: актриса Міна Суварі робить забавні прикраси зі стразів, каміння та пір’я, Шерон Стоун власноруч шиє косметички та невеликі сумочки клатчі. А деяких приваблює скрапбукінг (створення оригінальних фотоальбомів) та виготовлення листівок ручної роботи.

Прикрасити ці вироби можна гербарієм: засушеним у старій книзі листям та квітами. Іноді з таких дарів природи створюються шикарні букети: їх поміщають, наприклад, у спеціальний плетений кошик, на дно якого кладуть флористичну губку.

украшения хендмейд

Тим, кого приваблює як хобі — hand made майстерність, можна порадити шити іграшки, зайнятися миловарінням або присвятити себе мистецтву розпису тканини фарбами (батик). Багатьом дуже подобається виготовляти пледи, килимки, сумки та інші вироби не з цільного полотна, а з клаптиків різнокольорових тканин.

А якщо жінка відчуває в собі кулінарний талант або просто любить час від часу постояти біля плити, то вона може запозичити одну кумедну американську традицію. На вихідні було б непогано спекти смачне печиво і запакувати його в саморобну коробочку зі стрічкою. Всередину потрібно не забути покласти рецепт даної страви, а потім всю цю чарівність вручити своєму найкращому другові чи коханому родичу.

Ну а печиво, як кажуть, потрібно чимось смачним запити, і тут теж допоможе hand made. Йдеться про саморобний чай… Так, можна приготувати заспокійливу суміш із меліси, суниці та волошки, а можна зробити тонізуючий напій із жасмину, зеленого чаю, кориці та цедри лимона. Головне – фантазія та цікаве поєднання компонентів чаю. Далі суміш також, як і печиво, необхідно упаковати в саморобні коробки та подарувати комусь на знак дружби чи кохання.