Як заробити на малюванні? 4 найкращі способи

Усі таланти можна монетизувати, і малювання є одним із них. Є різні способи отримати більш чи менш значний дохід від графічного дизайну. Наприклад, можна…

Робити ілюстрації до книг

Ще один спосіб заробити гроші малюванням — це співпрацювати з авторами, які пишуть дитячі книги. Більшість авторів дитячих книжок наймають художників для створення мистецтва для їхніх історій, і якщо ви зможете налагодити добрі стосунки з автором, який часто пише та видає дитячі книжки, ви можете отримувати тривалі контракти, що забезпечуть вам постійний дохід.

Звичайно, складність полягає в пошуку авторів, з якими можна працювати. Ви можете знайти дитячих авторів, яким потрібні художники. Шукати їх можна в інтернеті або серед своїх друзів у соціальних мережах, на сайтах пошуку роботи, а також звертаючись до відомих видавництв. Або, якщо ви знаєте дитячого автора, з яким хотіли би працювати, надішліть йому ознайомчий електронний лист і обов’язково додайте приклади своїх найкращих робіт.

ілюстрація ведмідь

Давати приватні уроки малювання

Найвідоміше і найпростіше рішення — давати приватні уроки. Залежно від вашого рівня знань і спеціалізації, ви можете створити постійну та лояльну клієнтуру. Однією з великих переваг цього рішення є те, що клієнти зазвичай платять відразу за кілька місяців навчання.

Ви можете створити свій власний курс. Малювання – це навик, яким володіє не кожен! Проте тисячі людей хотіли б вдосконалити свої художні здібності. Проблема лише в тому, що їх нема кому навчити. Саме тут ви втручаєтеся. Ви можете створити онлайн-курс, де навчатимете людей малювати.

Якщо ви спеціалізуєтеся на певному стилі малювання, ви можете зробити свій курс ще більш конкретним. Таким чином, люди, які хочуть навчитися малювати у своєму конкретному стилі, з більшою ймовірністю візьмуть уроки з вами, ніж з кимось, хто викладає більш загальний курс малювання.

Звернутись до бізнесу

Ще одна альтернатива – пошукати місцевий бізнес, який шукає спосіб змінити свою візуальну ідентичність. Не кажучи вже про те, що багато салонів, кафе та ресторанів люблять виставляти роботи місцевих художників. Отже, якщо ви хочете заробляти гроші малюванням, знайдіть місцеві підприємства у вашому районі та запитайте їх, чи не готові вони виставити на продаж деякі ваші твори мистецтва.

В обмін на демонстрацію ваших творінь із цінниками під ними ви можете запропонувати їм частину від кожного продажу як бартер. Це чудовий спосіб отримати доступ до більшої кількості покупців мистецтва та пасивний спосіб продавати своє мистецтво, оскільки вам не потрібно активно працювати над просуванням своїх робіт.

бджола ілюстрація

Продавати свої роботи на Shutterstock

Це відомий сайт, який користується великим попитом у ілюстраторів всього світу. На ньому ви можете створити власний профіль та загружати в нього свої найкращі векторні чи растрові роботи. Дуже уважно слід відноситися до шанування авторського права інших людей та не копіювати чужі ілюстрації. Вони можуть бути вашим натхненням, але не копією.

Також не можна буде, наприклад, малювати деякі відомі архітектурні об’єкти. При малюванні портретів людей знадобиться загружати релізи моделей. Саме тому слід уважно ознайомитися з правилами подібних сайтів, а вони зазвичай на мікростоках схожі.

Для того, щоб потрапити на сайт, можливо знадобиться пройти іспит, тобто відправити для розгляду адміністрації деякі свої роботи, і якщо вони будуть прийняті, то вам дозволять загружати ілюстрації для продажу.

До речі, наявність та відсутність екзаменів на мікростоках може змінюватись, тому про це детальніше треба читати на самому сайті, де ви захочете зареєструватися. Зверніть свою увагу на Shutterstock, бо, коли кажуть про найкращі стоки для продажу вектору та растру, його часто називають в першу чергу.