Як вибрати жіноче зимове взуття?

Наближаються холоди і ваші ноги починають мерзнути, коли ви виходите на вулицю? Це означає лише одне: саме час придбати тепле та зручне взуття. Тепло і комфорт тепер сумісні зі стилем і трендами! Останнім часом зимове взуття стає все більш популярним як у місті, так і для активного відпочинку, і виробники це добре розуміють.

Щоб протистояти холодним, дощовим, вітряним і навіть сніжним зимовим дням, вони пропонують моделі, оснащені цілим рядом функцій. Сучасні та функціональні нові моделі зимового взуття оптимально захищають вас від холоду та вологості, будучи модним аксесуаром.

Основна функція зимового взуття – захистити вас від холоду та дощу. Однак ви, напевно, знаєте, що взуття відіграє особливо важливу роль у вашому зимовому вбранні: якщо ваші ноги мерзнуть, вам буде дуже важко зігрітися, скільки б шарів одягу ви би не одягли. Це ще один привід звернути особливу увагу на вибір майбутнього зимового взуття. Зимове взуття має бути з міцних матеріалів.

Найкращі матеріали для зимового взуття

Особливо важлива якість матеріалів для виготовлення теплого зимового взуття. Найпопулярнішими матеріалами є натуральна шкіра, поліуретан і нубук. Перед покупкою пари варто звернути особливу увагу на мембрану, підошву, верх і покриття.

Мембрана має бути захисною та водонепроникною, тому що вона перш за все захищає ногу від холоду та вологи. В ідеалі вона також пропускає повітря. Щодо підошви, то вона має бути нековзкою та добре приклеєною або пришитою до верхньої частини взуття, оскільки саме сюди найімовірніше проникне вода.

зимове взуття для жінок

Радимо регулярно перевіряти стан підошви: якщо вона сильно зношена, можливо, доведеться її відремонтувати або купити нову пару взуття. Підошва, яка стала слизькою через знос, може легко спричинити падіння.

Верх – верхня частина взуття, яка захищає ногу від холоду та вітру. Матеріал може відрізнятися в залежності від типу взуття: для зимових снігових черевиків або взуття, яке використовується в перервах між спортивними заняттями, радимо вибирати взуття з синтетичного матеріалу з хорошою підкладкою.

Для взуття, призначеного для використання в міському середовищі або для занять спортом невеликої інтенсивності, ви можете вибрати взуття з меншими технічними характеристиками та більш відповідне для міста.

Підкладка – це шар всередині взуття. Найчастіше він водонепроникний та м’який, виготовляється з флісу або іншого матеріалу, залежно від того, для чого взуття призначене.

Зимове взуття досі має репутацію важкого та непривабливого, де функціональність і комфорт переважають над стилем. Але все дуже змінилося з тих пір, як це було раніше. Сьогодні існує безліч моделей зі стильним і модним дизайном, які ідеально доповнять ваш образ модного міського жителя.