Несправності пральної машини — ТОП-9 причин

Більшість пральних машин часто мають певні дефекти, тому вони й виходять з ладу. Нижче ми вирішили перерахувати ці дефекти…

Недолік або надлишок води

Рекомендуємо перевірити правильність підключення пральної машини до сифону раковини – якщо ви помітили протікання води у зоні раковини, зверніться до сантехніка, щоб уникнути можливого затоплення будинку.

Якщо проблема не в цьому, у пральної машини, швидше за все, несправності електромагнітного клапана – в цьому випадку теж зверніться до фахівця. Дочекайтеся завершення поточної програми прання, вимкніть пральну машину та зателефонуйте сервісній службі.

Пральна машина видає занадто багато шуму

Насправді це не несправність, а скоріше справа, пов’язана з неправильним розміщенням пральної машини та кількістю білизни, яка використовується у кожній програмі. Можливо, місце, на якому виріб встановлено, не ідеально горизонтальне і має нерівності, а можливо, ви завантажили занадто багато або занадто мало білизни.

Пральна машина не видаляє воду

Якщо ви перебуваєте в такому положенні, будь ласка, перш за все перевірте, чи не вибрали ви при запуску програми прання помилково опції «Зупинити злив води» або «Зупинити полоскання». Якщо жоден із цих варіантів не був обраний, значить, пральна машина несправна: засмічений або несправний один із компонентів, що відноситься до системи зливу води.

Перевірте, чи не засмічений ворсовий фільтр, очистіть його. Якщо після очищення цього фільтра проблема ще не вирішена, інші причини можуть бути пов’язані зі зливами, трубкою та сифоном, через які зливається вода. Відключіть пральну машину від джерела живлення та зверніться до сервісного центру, що спеціалізується на ремонті пральних машин.

Виріб не переходить у процес віджиму

Якщо ви вибрали та запустили програму прання, але в процесі пральна машина стикається з труднощами і не переходить у процес віджиму, примусово зупиніть машину, відключіть її від джерела живлення та перевірте наступні вузли машини: фільтр зливний та ворсовий фільтр – можливо, там є сторонні предмети, які можуть заблокувати правильну роботу пральної машини.

Спробуйте позбутися води в пральній машині самостійно або викликавши фахівця. Якщо вам вдалося вийняти білизну та видалити воду, спробуйте програму полоскання та сушіння, не поміщаючи білизну в машину. Якщо пральна машина не працює, проблема може бути в приводному ремені або іншому компоненті.

Раптова зупинка пральної машини

Це дуже поширена несправність і перед зверненням до сервісної служби необхідно перевірити деякі важливі речі. Перевірте, чи немає перепадів напруги і чи пральна машина отримує достатньо води.

Перевірте, чи не нагрілася вода, що подається, і чи не занадто багато піни у ванні. Якщо жодна з цих невеликих помилок не виявлена, зверніться до фахівця, щоб запобігти можливим проблемам, які можуть виникнути, наприклад: пошкодження ванни або нагрівальних резисторів.

проблеми пральної машини

Час, використаний для програми прання, занадто великий

Спочатку перевірте опції, вибрані на початку програми прання. Можна випадково вибрати інші команди, а програма прання буде розширена. Проте, якщо проблема не пов’язана з цією невеликою людською помилкою і якщо ця проблема повторюється, можливо компонент несправний, і ми рекомендуємо вам звернутися до сервісного центру.

Пральна машина використовує холодну воду

Тут явно справа у резисторах, що використовуються пральною машиною для нагрівання води, і після заміни цих компонентів для кожної програми прання рекомендується використовувати розчин для очищення води від домішок та захисту резисторів від можливих вапняних відкладень.

Цю проблему легко помітити, якщо пральна машина зупиняється та не виконує програми прання та сушіння або якщо після програми прання одяг не стирається належним чином.

Надлишок миючого засобу у відділенні чи баку

Зверніть увагу на тип миючого засобу, що використовується, і вибирайте тільки миючий засіб, призначений для пральних машин. Якщо після програми прання, після того, як одяг пройшов такі етапи, як віджимання, полоскання та сушіння, на одязі залишилися сліди миючого засобу або у відсіку для подачі миючого засобу все ще залишилася невелика кількість рідини, повторіть процес прання і віджиму. А наступного разу будьте уважнішими до типу використовуваного миючого засобу та його кількості, що подається в пральну машину.

Виникнення нещасних випадків

Якщо пральна машина видає певну помилку під час виконання програми, наприкінці або напочатку і якщо помилка відображається на екрані вироба, перевірте тип помилки у технічному посібнику користувача пральної машини. Якщо помилка вам ще невідома і кожна програма прання налаштована правильно, зверніться до фахівця, можливо, певний компонент має дефекти.

Висновок

Якщо ваша пральна машина має один із цих дефектів і вам не вдається усунути його самостійно, або якщо проблема, з якою ви зіткнулися, нова або дуже рідкісна, зверніться до сервісу, що спеціалізується на ремонті пральних машин. Ми рекомендуємо вам уникати можливих неприємностей та великих дефектів, які можуть з’явитися та розвинутися через невеликі неполадки, які має пральна машина, та пошукати фахівця, який зможе вас проконсультувати та докладно розповісти про будь-який тип проблем.