Як доглядати за сухою шкірою?

За сухою шкірою складніше доглядати, тому що вона часто стикається з рядом проблем, які не виявляються при інших типах шкіри. Цей тип шкіри надзвичайно крихкий, витончений, з тьмяним виглядом.

Також на його поверхні можуть з’являтися червоні плями та роздратування, а зморшки стають набагато помітнішими з раннього віку. Суха шкіра характеризується тим, що в ній не виробляється достатньо жиру, такого необхідного для створення здорового та молодого вигляду.

Які олії підходять для сухої шкіри?

Суха шкіра потребує сильного зволоження, тому рекомендуються олії, багаті омега-жирними кислотами, вітамінами А, Е, специфічними для шкіри.

Кокосова олія та олія сквалана ідеально підходять для сухої шкіри. Кокос сприяє виробленню колагену в шкірі, особливо важливої речовини для надання пружності, а сквалан має сильну омолоджуючу дію.

сухая кожа

Згадані олії мають здатність підтримувати оптимальний рівень вологи в шкірі і зменшувати зморшки. Також шкіра стає більш гладкою, м’якою, яскравою, набуваючи згодом красивішого вигляду.

Також олія ши добре підходить для сухої шкіри. Це продукт, який фахівці вважають придатним для догляду за сухою шкірою. Надзвичайно багатий на вітаміни, антиоксиданти і жирні кислоти, він допомагає шкірі в процесі секреції колагену, захищаючи її і запобігаючи утворенню дрібних зморшок.

Як масажувати суху шкіру?

Для виконання шкірного масажу достатньо кількох крапель обраної олії та нанесення її на попередньо дуже добре очищену шкіру. Рухи, що виконуються, повинні бути плавними і круговими, знизу вгору, проти сили тяжіння. Масаж можна проводити протягом декількох хвилин, після чого олію змивають, змиваючи її спочатку теплою, а потім холодною водою, щоб закрити пори.

Інші олії, рекомендовані для сухої шкіри: оливкова олія, олія авокадо, арганова олія, а також апельсинова олія. Оберіть саму ту, яка вам сподобається та підійде найкращим чином.