Перу — чудова країна інків

Перу недарма вважається одним із енергетичних центрів землі, адже багато туристів, приїжджаючи сюди, справді відчувають приплив сил, єднання з природою та якусь магічну умиротвореність.

Найвідомішою цивілізацією, яка існувала у цих краях, вважається інкська. У Перу є багато визначних пам’яток. Однією з найзнаменитіших є місто-оазис Уакачіна: його впадина вражає чудовими озерами, а піщані дюни — своєю величністю.

Ще в загадковому Перу можна подивитися місто Чан-Чан, яке було найбільшим у стародавній Америці. Воно з’явилося ще у 850 року нашої ери завдяки талановитим будівельникам цивілізації чому. Місто Чан-Чан було густонаселене, і в його центральній частині досі розташована цитадель із похоронними камерами. Майже за 6 століть після утворення міста інки його прибрали до своїх рук.

Для тих туристів, які люблять не тільки дивитися історичні пам’ятки, але й особливо вітають пляжний відпочинок, є гарна новина: на півночі Перу розташоване чудове місто Манкора, береги якого омиває Тихий океан. А якщо сміливий турист вирушить у славне містечко Ікітос, то зможе розпочати захоплюючу подорож річкою Амазонкою.

перу фото

Найголовнішими визначними пам’ятками Перу все-таки є величезні малюнки в пустелі Наска, які можна побачити тільки з висоти пташиного польоту, тобто з літака або вертольота. Знамениті лінії Наска, як припускають вчені, було створено ще до нашої ери чи на початку нашої ери. До речі, ці малюнки настільки величезні, що наші сучасники побачили їх лише у 20-ті роки 20 століття.

Також вирушаючи до Перу, можна відвідати монастир Санта-Каталіну, який створили ще у 1580 році. Багато мандрівників прагнуть не змарнувати можливість побути і на пливучих островах озера Тітікака.

Ходять легенди, що їх створили індіанці племені урос, що втекли від інків, що їх переслідували. До речі, ті люди, які цікавляться культурою інків, напевно вирішать відвідати головне місто цієї просунутої цивілізації — Куско, створене у формі пуми. Там знаходиться площа Пласа-де-Армас («квадрат битв»).

Торкаючись визначних пам’яток Перу, неможливо не згадати і про Мачу-Пікчу. Цей загублений світ інків відкрили лише на початку 20 століття. Він знаходиться високо в горах і знизу його не видно, але піднявшись вгору стежками гори, можна побачити всю його неповторну красу і величність.

Зелені платформи міста на тлі гір, часто вкритих туманом, створюють воістину чарівне видовище. Вирушаючи в Перу, обов’язково приділіть увагу визначним місцям, вказаним у цій цікавій статті, і тоді відпочинок у країні інків вам запам’ятається на все життя!

Якщо Вам сподобалася ця стаття, будь ласка, поділіться посиланням на неї у соціальних мережах!