Як швидко навчитися добре малювати?

Стати професійним ілюстратором та митцем – справді праця любові. На відміну від деяких професій, у які можна просто увійти, ілюстрування вимагає багатьох навичок та рішучості. Тим не менш, перетворити свою любов до ілюстрації на кар’єру можливо. До речі, прочитайте також про те, як після навчання можна буде заробити на малюванні.

Якщо ви ілюстратор-початківець, цей покроковий посібник допоможе вам зосередитися на ключових діях, які ви можете виконати, щоб вивести своє мистецтво на новий рівень. До речі, почати вчитися малювати ви можете, використовуючи різні матеріали (наприклад, акварель).

Почніть малювати

Це здається очевидним, чи не так? Але щоб стати професійним ілюстратором, вам потрібно постійно створювати нові дизайни, щоб ви могли підтримувати свої навички та створювати велику кількість робіт. Хоча ви не можете навчитися природним здібностям, ілюстрація – це навичка, яку можна вдосконалити, незалежно від початкових здібностей. Ви можете дізнатися кілька порад і хитрощів, які допоможуть вам розвинути свої навички, якщо ви продовжите практикуватися.

Якщо ви хочете зробити кар’єру в галузі ілюстрації, ви повинні бути готові витрачати години щодня на малювання та репетиції, тож чим швидше у вас з’явиться звичка приділяти цьому багато часу, тим краще вам буде, коли ви почнете працювати повний робочий день.

Коли ви створюєте роботу, збирайте її в цифрові та фізичні папки та зберігайте в хронологічному порядку. Одна з радощів бути ілюстратором – це оглядатися на свою роботу та бачити, як ти виріс і змінився. Огляд минулих творів мистецтва також є чудовим способом помітити речі, які ви хочете вдосконалити. Це допоможе вам розпізнати свій художній стиль.

Подумайте про тип роботи, яку ви хочете виконувати

Щоб мати найкращі шанси на успіх, вам потрібно вирішити, який стиль ілюстрації ви хочете використовувати, а далі треба практикувати найбільш привабливі ілюстрації в цьому стилі. Ось деякі поширені особливості професійної ілюстрації:

  • фешн-ілюстратор;
  • розробник іконок;
  • творець ескізів для татуювань;
  • ілюстратор дитячих книжок.

Хоча важливо мати базові знання про різні стилі ілюстрації, ще важливіше мати чітке уявлення про тип мистецтва, який ви хочете створити, і відточити свої навички ілюстрації в цій галузі.

як стати успішним митцем

Щоб бути успішним ілюстратором, вам потрібно мати чітко визначений особистий стиль у певній сфері, який приваблює вас та інших. Вам треба показувати згуртований набір робіт, які добре поєднуються.

Ваша робота не підійде для кожної роботи, але клієнти звертатимуться до вас, якщо у них є проекти, які відповідають вашій ніші, якщо у вас є чіткий і помітний стиль.

Шлях до успіху може зайняти багато часу

Початок кар’єри ілюстратора може зайняти роки, щоб стати настільки надійним, що це може бути вашою єдиною роботою. Подумайте про те, щоб під час навчання ви продовжили свою повсякденну роботу.

Надійний заробіток може бути складним, тому, якщо ви плануєте звільнитися з роботи, переконайтеся, що у вас достатньо заощаджень хоча б на рік.

Подумайте про те, щоб знайти денну роботу в сфері мистецтва, яка дозволить вам налагодити зв’язок і практикувати свої навички, але зрозумійте, що ви матимете значно нижчий рівень творчої свободи, працюючи на когось іншого. На початку вашої кар’єри мета більше полягає в створенні клієнтури та доказі того, що ви можете виконати роботу, ніж у здійсненні проектів вашої мрії.