Іспанія — батьківщина фламенко та кориди

Подорож до Іспанії обов’язково торкнеться ніжних струн вашої душі. Ця країна закрутить у ритмі пристрасного фламенко, змусить серце тріпотіти від небезпечного видовища кориди, вразить лагідним морем та палючим сонцем, порадує смачною кухнею.

Готелі Іспанії все частіше переходять на систему харчування “all inclusive”, яка користується шаленою популярністю у туристів. Найвідомішим і недорогим іспанським курортом можна назвати Коста Дораду. У містах Ла-Пінеда і Салоу, що входять до її складу, зазвичай воліють відпочивати мандрівники.

Якщо раптом ваша подорож до Іспанії припаде на Новий рік, тоді, слідуючи місцевій традиції, обов’язково зустріньте її на мадридській площі Пуерта-дель-Соль. У це свято там збирається безліч людей, які під бій курантів їдять виноградинки та загадують бажання. Такий новорічний звичай в Іспанії з’явився ще у 18 столітті, і з кожним століттям він лише набирає обертів! Прекрасно й те, що в цій країні можна весело проводити дозвілля будь-якої пори року.

Так, у спеку дуже популярні сонячні ванни та плавання в лагідних водах Середземного моря або в бурхливих хвилях Атлантичного океану. В Іспанії більше півтори тисячі пляжів (як галькових, так і піщаних), тому навіть у найвибагливіших туристів завжди є вибір.

Дуже великим плюсом для цієї держави є те, що саме іспанський пляж Родас, розташований на островах Сієс, вважається одним із найкращих у світі. До того ж, серед мандрівників шаленою популярністю користуються Канарські та Балеарські острови, що належать Іспанії.

Чудово і те, що прибережні смуги відрізняються гарною екологією. Як у морі, так і в океані, на територіях, що належать Іспанії, можна вдосталь насолодитися серфінгом і дайвінгом, дотримуючись при цьому необхідних запобіжних заходів.

испания фото

Дрібний білий пісочок нескладно знайти на знаменитих пляжах Коста-Бланки. А ще дуже популярні серед туристів береги Торревьєхе, Гвардемара-де-Сегур та Оріуели. Також в Іспанії є чимало нудистських пляжів, і найвідоміший із них знаходиться в Андалузії. До того ж вони є і на Ібіці – популярному курорті тусовщиків.

Багато любителів подорожей просто мріють придбати собі іноземну нерухомість, і чудовою ідеєю буде покупка будиночка в Іспанії. Там його можна отримати у власність за 70-80 тисяч євро, що відповідає середній вартості трикімнатної квартири у Києві.

Але щороку ціни на іспанську нерухомість зростають, тож треба поквапитися. Відправившись до Іспанії, просто неможливо не заглянути в Барселону і стародавнє місто Таррагон, яке відоме своєю архітектурою і прекрасним парком.

Можете ще відвідати населений пункт Реус та поїхати до князівства Андорру. А якщо хочеться екстремальних занять, тоді сміливо крокуйте у бік розважального центру Port Aventura, який включає аквапарк і комплекс з атракціонами.

Тим, кому подобається спокійний відпочинок, краще оселитися в якомусь готелі міста Камбрілс. Але незалежно від того, в якому районі ви вирішите зупинитися, Іспанія обов’язково розкриє вам свою темпераментну і благородну душу.

Якщо Вам сподобалася ця стаття, будь ласка, поділіться посиланням на неї у соціальних мережах!