Секрети нанесення пудри

У макіяжі найголовніше — шкіра рівного тону без вад. Для того, щоб все виглядало природно, після нанесення тонального або звичайного крему, необхідно дати їм вібратися, а потім треба припудрити обличчя.

Жирну шкіру перед процедурами потрібно протерти тоніком і змастити кремом, що матує. Розсипчаста пудра розподіляється по шкірі завдяки товстому пухнастому китицю, створеному з натуральних ворсинок.

пудра фото

Цей засіб, що тонує, можна наносити також на повіки, вії, брови, губи: у такому випадку тіні, туш, олівці, губна помада будуть довше триматися, виглядати насиченіше, рівніше, об’ємніше. Компактна пудра просто незамінна в вашій косметичці. Її наносять на шкіру круговими рухами за допомогою спонжу.

Колір пудри та тонального крему, безумовно, повинен збігатися. Тому ж, необхідно, щоб їх відтінок був таким же, як і тон шкіри, інакше обличчя «перетвориться» на маску, і про жодну природність не буде й мови.

Раз на десять днів спонжики та кисті потрібно мити в шампуні та ретельно сушити. Таким чином, вони не тільки будуть чистими, а й не викличуть алергії на шкірі, а також заселення її хвороботворними бактеріями.