Чим зайнятись в американському місті Далласі?

Якщо ви опинитесь в американському місті Далласі, то вам буде, чим там зайнятись. Його музеї, парки, бари та торгові центри допоможуть вам насолодитися містом, і ви точно захочете туди повернутися. Чим можна зайнятись в цьому чудовому місті?

Здійсніть екскурсію містом

Якщо ви хочете оглянути Даллас, гарною порадою буде почати з екскурсії. Це дасть вам уявлення про все, чим ви можете насолодитися в цьому дивовижному місті: історією, мистецтвом, спортом, музикою та безліччю інших цікавих заходів.

Ви відвідаєте місця вбивства Джона Кеннеді, основні визначні пам’ятки міста, наймодніші та найжвавіші райони. Завдяки цьому огляду ви можете вибрати місця, які хочете відвідати на дозвіллі самостійно або в рамках екскурсії.

Покатайтеся на лімузині

Даллас — це кіномісто, тож найкращий спосіб відчути це — поїздка на лімузині. Уявіть, що ви кінозірка, яка подорожує історичним центром міста, прогулюється в тіні хмарочосів або милується культовими місцями, такими як Меморіал Джона Ф.Кеннеді чи Площа Піонерів. Автомобіль порадує розкішними сидіннями, великими вікнами, щоб ви нічого не пропустили, і всіми зручностями найексклюзивніших автомобілів.

даллас вдень

Зробіть подорож у часі у Форт-Ворт

Хочете зануритися в автентичність Техасу? Відвідайте історичний центр міста Форт-Ворт. У другій половині 19 століття це місто було обов’язковою зупинкою на стежках для худоби. Це також був один із найважливіших ринків того часу.

Ця ковбойська атмосфера збереглася до сьогодні. Але збереглися не лише будівлі такими, які вони були колись, а й певні звичаї. Якщо випаде така можливість, обов’язково подивіться на скотарство або відвідайте родео. Це дасть унікальні техаські враження.

Насолоджуйтесь тако та маргаритою

Якщо вам подобається відкривати різні смаки, ви будете в захваті від Далласа. Кухня міста еклектична, в ній є поєднання різного походження. Крім типових ребер, приготованих на грилі, ви повинні спробувати тако. Є гастрономічні тури на будь-який смак: наприклад, у мексиканському стилі.

І не відмовляйтеся від маргарити. Походження цього коктейлю невідоме, але це напій, який має тісні зв’язки з Далласом. Саме тут була винайдена машина для приготування знаменитої «замороженої маргарити».

Розкрийте таємниці Далласа

Чи знаєте ви, що Даллас також має темну сторону? Якщо вам подобаються таємниці, теорії змови чи незрозумілі явища, приготуйтеся до захоплюючих вражень.

Підказка: є особняки з привидами та місця, населені привидами, як-от Театр Маджестік. У Далласі також є своя вулиця В’язів, вулиця, якою їхав автомобіль Джона Кеннеді, коли його застрелили.

Усі ці історії та інші дадуть вам зовсім інший погляд на Даллас. І найкращий спосіб відкрити їх – це екскурсія під супроводом справжнього експерта.

даллас вночі

Розважайся як діти в Леголенді

Напевно, коли ви були дитиною, у вас було Lego. Якщо вам подобаються ці будівельні ігри або ви відвідуєте Даллас з дітьми, ви не зможете пропустити Legoland Discovery Center. Тут ви знайдете цікаві атракціони, досвід віртуальної реальності або 4D-фільми, головними героями яких є ці маленькі кольорові цеглинки.

Звичайно, ви також можете помилуватися неймовірними конструкціями, створеними з тисяч і тисяч деталей. Деякі з них є репродукціями знакових пам’яток Техасу з великою кількістю деталей.

Візьміть участь у квестах

Для любителів таємниць Даллас є ідеальним місцем, щоб добре використати свої навички розслідування. У місті багато різноманітних квестів, деякі з яких дивовижні та дуже оригінальні. Є кімнати, навіяні золотою лихоманкою, старими в’язницями, таємничими особняками або крадіжками предметів мистецтва.

Це захоплюючі враження від подій, в яких вам доведеться розгадувати всі види головоломок. І зверніть увагу на підказки! Іноді вони не такі, якими здаються. Але у будь-якому випадку це ідеальний спосіб насолоджуватися різним видом дозвілля.