Секрети сімейної фотографії

У мистецтві фотографії одним із найголовніших моментів є визначення тематики знімка. Фахівець може сфотографувати одну людину і зробити портретне фото, він також вільний вибрати зйомку пейзажу або закоханих, для яких непогано створити лав сторі. Але одними з найцікавіших можуть стати, безперечно, сімейні фотографії. Під час роботи над такими знімками хороший фотограф повинен дотримуватись деяких рекомендацій.

Насамперед, на фотографіях буде важливо показати все тепло та спорідненість родини, тому її члени мають стати ближче один до одного. Також необхідно продумати стиль одягу родичів, щоби всі вони виглядали гармонійно на сімейному фото. Фотограф повинен зробити якнайбільше знімків, щоб замовникам було, з чого вибрати.

Сімейне фото набагато складніше в тому плані, що в ньому, на відміну від портерного, потрібно стежити за кількома людьми, стежити, щоб у всіх членів родини було приємне обличчя, щоб ніхто випадково не примружив очі і т.д.

семейное фото

Іноді фотограф може скористатися деякими хитрощами, щоб зробити сімейну фотографію оригінальною. Припустимо, для цієї мети можна трохи розмити фон… До того ж, перед проведенням фотозйомки дуже важливо перевірити налаштування фотоапарата, щоб, наприклад, коли знімки вже будуть зроблені, і члени родини розійдуться, необережний фотограф випадково не виявив, що всі фотографії вийшли в маленькому розмірі та поганої якості.

У всіх людей, які будуть зафіксовані на сімейному фото, має бути чудовий настрій. А хто може створити сприятливий настрій у цій ситуації? Звичайно ж, хороший і професійний фотограф, який знає, що чим більше він хвалитиме перші знімки, тим краще вийдуть і всі наступні. Також дуже доречними будуть короткі анекдоти або якісь смішні та зрозумілі жарти.

Але, природно, всім набридлі «сир», «чиїз» і тому подібні висловлювання потрібно вже давно викинути на звалище. Таким чином, головне завдання фотографа при створенні сімейних знімків – створити позитивний настрій присутнім, відразу ж переглядати знімки, що вийшло і не вийшло, подбати про те, щоб родичі відповідним чином одягнулися і стояли поруч один з одним, щоб показати свою спорідненість.

Якщо Вам сподобалася ця стаття, будь ласка, поділіться посиланням на неї у соціальних мережах!