Балі — країна драконів, дивної кави та дуріану

Курорти Балі становлять величезний інтерес для туристів. Це пояснюється великою кількістю визначних пам’яток та «цікавостей» острова. Мандрівники, захопленням яких є відвідування екзотичних країн, будуть дуже раді відвідати Балі, адже саме там можна подивитися на величезний кратер (найбільший у Південно-Східній Азії).

А також туристам буде дуже цікаво спостерігати за виробництвом дорогої кави «копи лювак» (для її створення звірята мусанги з’їдають ягоди кави, а потім після перетравлення люди збирають екскременти тварини, вибирають у них кавові зерна, миють їх та сушать). Особливий смак у кави виникає тому, що, перебуваючи всередині мусанг, на зерна впливає цибетин, що входить до складу шлункового соку.

Крім того, туристи, приїхавши на Балі, неодмінно прагнуть відвідати місцеві заповідники під чудовими назвами «Ліс мавп» та «Ліс літаючих собак», а також «Парк птахів». Любителям екзотичних тварин буде цікаво дізнатися, що саме на цьому азіатському острові водяться величезні комодо ящірки, які дуже нагадують динозаврів.

Вони, до речі, можуть непогано бігати на чотирьох лапах, чудово плавають і іноді навіть стають на задні лапи, намагаючись дістати видобуток з дерев. Притулком їм служать нори та дупла дерев.

Комодо зазвичай харчуються паділлю, але нерідко їдять і свіже м’ясо, а в полюванні їм допомагає отруйна слина та гострі зуби. Відомі випадки нападу цих тварин на людей (особливо на маленьких дітей), виривання тіл із поховань. До речі, особливо небезпечно перебувати в місцях проживання комодо, якщо є якісь відкриті рани або менструація у жінок.

бали фото

На Балі також чимало мавп, і зазвичай вони не становлять небезпеки для людини. Однак ці тварини люблять збиратися групами, і на голодний шлунок можуть бути дещо агресивні, але не бійтеся, їсти вони вас не будуть, а може тільки за волосся потягають і подряпають. Окрім злих і не дуже тварин, на Балі є безліч храмів різних релігійних напрямів (індуїзму та мусульманства, конфуціанства і навіть язичництва).

А в регіоні Санура місцевими жителями проводяться дивні та жахливі обряди чорної магії. Але, звичайно, одними тільки розвагами ситий не будеш, тому давайте в цій цікавій статті про хобі та захоплення подорожами до екзотичної країни Балі поговоримо і про місцеву кухню.

Цей острів може запропонувати туристам найсмачніші гострі страви, у тому числі і з морепродуктів (благо, океан поруч) та екзотичних фруктів (дуже популярний дуріан, який дурно пахне, але має відмінний смак). А що ж захопити з собою додому як сувенір? Насамперед, варто придбати чудові дерев’яні різьблені вироби та перлинні прикраси.

А також не забудьте захопити на батьківщину яскраві враження від Балі та море фотографій. Дуріан вам вивезти з країни не дозволять, то хоч сфотографуйтеся з ним на згадку. А також у цьому чудовому райському куточку землі неодмінно варто зробити якісь приємні косметичні процедури для тіла чи масаж. Прекрасно те, що для поїздки на Балі не потрібна віза, тому підготовка до подорожі не вимагатиме тривалого очікування та великих зусиль.

Якщо Вам сподобалася ця стаття, будь ласка, поділіться посиланням на неї у соціальних мережах!