Фотосесія лав сторі – історія вашого кохання

Зараз серед закоханих дуже модно замовляти фотографам лав сторі. Що ж це таке? Перш за все варто відзначити, що love story – це знімки любовної історії пари. Такі фотографії можуть «розповісти» багато про знайомство нареченого та нареченої, про їхні стосунки, про те, як усе починалося і як усе продовжується. Фото лав сторі закохані можуть замовити як перед весіллям, так і під час нього, а також після цієї грандіозної події.

Найчастіше фотосесію love story все-таки проводять безпосередньо перед весіллям. І це дуже хороший шанс для знайомства фотографа з молодятами, адже весілля – відповідальний захід, і буде дуже добре, якщо наречений та наречена під час весільної фотосесії почуватимуться розкуто перед об’єктивом фотокамери. Таким чином, лав сторі дає можливість фотографу та молодятам познайомитися для плідної співпраці.

Фотограф може запропонувати таку послугу як love story молодятам перед весіллям як безкоштовний додаток для весільного альбому, так і за додаткову плату. Для фотосесії у стилі лав сторі важлива не лише присутність двох головних героїв, а й вибір місця, де проводитимуться зйомки. Так, фоном для фотографій love story може служити місцевість біля озера або річки, старовинний парк, фортеця або просто вулиці міста.

фото лав стори

Зараз серед любителів фотографії користуються великою популярністю знімки лав сторі, а також сімейні фото, які показують близькість або навіть спорідненість моделей фотозйомки. Взагалі для фотосесії в стилі лав сторі важливим є не тільки місце, де відбуватиметься вся дія, але й величезне значення має те, щоб закохані були одягнені в схожому стилі. Ну і звичайно ж, макіяж повинен відповідати образу.

Особливу пікантність можуть надати різноманітні аксесуари типу іграшок, парасольок, книг, телефонів, листів тощо. Дуже добре, якщо будуть якісь несподіванки від природи та погоди: парк, усипаний снігом чи осіннім листям, злива, від якої ховаються закохані під однією парасолькою чи в якомусь старовинному замку.

Всі ці деталі нададуть лав сторі особливу гостроту. Загалом, якщо фантазією не обділені ні закохані, ні фотограф, то повинні вийти чудові знімки в стилі love story!

Якщо Вам сподобалася ця стаття, будь ласка, поділіться посиланням на неї у соціальних мережах!