Пухнасті вії: нафарбувати чи наростити?

Даремно деякі дівчата і жінки так мало уваги приділяють макіяжу очей, зокрема фарбуванню вій. Адже красиві пухнасті вії роблять образ жіночнішим. Навряд чи хтось знає, що вії теж можна фарбувати по-різному, і від того, як це відбуватиметься, може не кардинально, але більш-менш сильно змінюватися вираз обличчя.

Отже, якщо інтенсивно нафарбувати верхні вії, а до нижніх лише злегка доторкнутися, то, по-перше, ви виглядатимете молодше, оскільки візуально «піднімите» риси обличчя, а по-друге, такий принцип забарвлення підійде тим, хто любить класику.

Якщо ж більше нафарбувати нижні вії, ніж верхні, то панночка виглядатиме наївною і беззахисною. Є жінки, які однаково фарбують і верхні, і нижні вії. Завдяки цьому погляд стає більш відкритим і щирим.

Деякі жінки намагаються більше підфарбовувати вії у зовнішніх куточках очей, тобто ті, які ближче до скронь. При цьому погляд буде хитрішим, а іноді навіть хижим. Якщо інтенсивніше фарбувати вії у внутрішніх куточках очей, тобто ті, які ближче до перенісся, вийде дуже яскравий і незвичайний образ.

пушистые ресницы фото

Але в будь-якому випадку, дуже негарно виглядають рясно фарбовані вії, які нагадують своїм виглядом лапки павука. Для того щоб такої неприємності не сталося, потрібно правильно фарбувати вії. Насамперед, варто їх або припудрити, або акуратно нанести на них кондиціонер для волосся, після чого дати їм висохнути. Можна скористатися і цими двома способами (спочатку – кондиціонер, потім – пудра)…

Далі можна приступити до самого фарбування вій. Для цього потрібно придбати хорошу туш або брасматик. Кожна дівчина фарбує вії по-своєму: хтось тримає пензлик горизонтально, хтось вертикально. Деякі так фарбують вії, ніби намагаються їх розчесати, а є й такі, які замість того, щоб працювати пензликом, моргають.

Звичайно, найкраще робити це принципом розчісування. Перед тим, як фарбувати вії, до речі, можна підкрутити їх спеціальним пінцетом. Бачила дівчат, які використовують його вже після того, як нафарбують вії, але цього категорично не можна робити, бо так і без вій можна залишитися.

Взагалі важливий, звісно, як макіяж очей, а й догляд за віями. Зараз так само популярна, як і раніше, рицинова олія, якою необхідно хоч зрідка підживлювати волоски. Але якщо все-таки з мистецтвом візажу є деякі проблеми або не дуже подобається постійно фарбуватися, можна зробити нарощування вій. Що може бути простіше і красивіше?

Пропонуємо вам також прочитати статтю про експрес-макіяж.