Створення фотоальбому своїми руками

При створенні фотоальбому ручної роботи головне – продумати сюжет та композицію. Спочатку потрібно визначитися з тематикою: так, це може бути дитячий фотоальбом або весільний, в ньому можна розмістити сімейні фото або ті, на яких зображені тільки Ви, а може, це будуть знімки посиденьок з друзями.

Після цього, потрібно вирішити, зі скількох сторінок складатиметься фотоальбом, підібрати відповідні знімки, а також знайти деякі допоміжні деталі. В якості них можна використовувати гербарій, грошові купюри, рюші, невеликі іграшки тощо.

При створенні фотоальбому також знадобляться різнокольорові ручки та фломастери, якими Ви зможете писати коментарі до фотографій. Не варто забувати і про клей, за допомогою якого прикріплюватимете фото та допоміжні елементи (прикраси) до паперу фотоальбому.

До речі, якщо він складатиметься із досить великої кількості сторінок, то краще розташувати фотографії у хронологічному порядку. До того ж, буде дуже добре, якщо знімки на розвороті зробити однієї кольорової гами та схожого змісту.

фотоальбом

Навіщо взагалі потрібен фотоальбом? Звичайно ж, для того, щоб освіжати найприємніші спогади, тим самим «перекриваючи» негативні моменти життя. У жодному разі не ставте у фотоальбом ті знімки, які хоч якось негативно позначаються на настрої або змушують думати про щось негативне.

Допоможуть освіжити гарні спогади та світлі почуття не лише позитивні фото, а й прикраси (намистинки, гербарій, гроші). Фотоальбом може не лише нагадувати про минуле, а й допомогти збудувати майбутнє. Це здійснюється за допомогою візуалізації…

Так, якщо Ви хочете зробити своє життя кращим і цікавішим (а саме цього ми всі і хочемо), потрібно поставити у фотоальбом тільки ті фото, де Ви зображені усміхненими та щасливими. Поруч можна розмістити фото тих людей, яких Ви не бажаєте відпускати зі свого життя.

Бажаєте багато грошей? Поруч зі своїми фото прикріпіть такий аксесуар, як доларова купюра. Чи є велике бажання знайти другу половинку? У такому разі використовуйте більше рожевих тонів у фотоальбомі і прикрасьте його сторінки красивими саморобними серцями (без стріл та «розбитостей»). Загалом, головне під час створення фотоальбому – фантазія та старання, а там – справа за малим… Прочитайте також про те, як зробити фотогалерею.

Якщо Вам сподобалася ця стаття, будь ласка, поділіться посиланням на неї у соціальних мережах!