Машинне в’язання — це швидко та зручно!

На сьогоднішній день для любителів в’язання є гарна новина: кожна майстриня може спростити роботу за допомогою в’язальних машин. Таким чином, майстриня прибереже свої сили та фантазію для прикраси практично готового виробу.

До речі, зараз асортимент в’язальних машин просто величезний, і любителі машинного в’язання можуть створити за допомогою такого обладнання вироби з різними візерунками та типами переплетення ниток.

Ручний трикотаж — це чудова ідея для тих, чиє хобі — швидке в’язання. Але, звичайно, така робота відрізнятиметься від звичайного в’язання за допомогою спиць або гачка.

Щоб захоплення створенням ручного трикотажу приносило як задоволення, так і свої плоди за рахунок гарних речей, потрібно знати основи машинного в’язання. Насамперед, слід ретельно перевіряти нитку перед початком роботи, тому що неякісна нитка, в тому числі, якісь її дефекти, здатні не тільки зіпсувати річ, що створюється, а й пошкодити в’язальну машину.

вязаные вещи

Потрібно стежити, щоб нитка, яка використовується для машинного в’язання, була добре закручена: інакше, в’язана річ згодом вийде перекошеною і виправити таку помилку буде неможливо. До того ж слід перевірити, наскільки добре пофарбована нитка, яка буде застосовуватися для створення ручного трикотажу. З цією метою при підготовці до машинного в’язання необхідно відрізати невеликий шматок нитки, намочити його, покласти у світлу тканину, пропрасувати праскою.

У тому випадку, якщо на матеріалі залишиться слід від нитки, то в’язаний виріб вийде неякісним, линятиме і швидко набуде не рівномірного або бляклого кольору. Важливо й зв’язування кінців ниток… Найкраще для цього згадати, що таке «морський» вузол, і використовувати цю техніку в машинному в’язанні.

У такому разі вузлики будуть помітні лише на виворітних сторонах в’язаних речей! Загалом існує ще чимало нюансів при створенні трикотажу ручної роботи, але в одній статті розповісти про все неможливо. Та ми сподіваємося, що цей матеріал про машинне в’язання таки був вам цікавий.

Якщо Вам сподобалася ця стаття, будь ласка, поділіться посиланням на неї у соціальних мережах!