Як навчитися в’язати?

Якщо є велике бажання навчитися в’язати, то тут, перш за все, потрібно визначитися з тим, за допомогою чого хочеться це робити, адже можна використовувати як спиці, так і гачок. Зараз любителів в’язання чимало, але більшість людей займається цим не через потребу мати нові речі, а для того, щоб давати вихід своєму творчому пориву, фантазії.

Найголовніше при цьому, дізнатися, як навчитися в’язати, щоб створювати чудові речі із задоволенням! Адже раніше в’язали тому, що так було дешевше, та й на ринках речей продавалося небагато.

Але насправді ж в’язати можна не тільки шарфи, рукавиці та шкарпетки. Нині в моді і в’язані купальники, і біжутерія, і амігурумі. Не дивно тому, що багато рукоділок цікавляться і зараз тим, як навчитися в’язати.

как научиться вязать

Для цього, перш за все, звичайно ж, потрібно купити якісні нитки та дві спиці відповідного розміру. Ви ж одразу не збираєтеся в’язати шкарпетки чи рукавиці, для яких потрібно п’ять спиць? Чи не правда? Не завадить також скачати з інтернету якесь навчальне відео про те, як навчитися в’язати.

Але загалом можна сказати, що спочатку для в’язання дві спиці прикладаються одна до одної і на них нанизується певна кількість петель. Потім одна спиця витягується, і таким чином петлі залишаються на іншій спиці.

Після цього в одну руку береться спиця з набраними петлями, а в іншу – порожня спиця, і за допомогою вказівного та великого пальців починаємо вив’язувати перший ряд. Але обов’язково подивіться якісне відео, і тоді ви, безперечно, зрозумієте, як навчитися в’язати. Однак пам’ятайте, що у будь-якому випадку, найголовніше у справі в’язання – це бажання та терпіння!

Якщо Вам сподобалася ця стаття, будь ласка, поділіться посиланням на неї у соціальних мережах!