Краса вимагає… часу

Як хочеться завжди відчувати себе бадьорою, свіжою та повною сил! І це не так складно: достатньо лише приділяти собі трохи більше часу. Організм – інструмент тонкий. Щоб він радував гармонійним “налаштуванням”, дуже важливо вміти розслаблятися і знімати стрес. Що допомагає нам у цій корисній та приємній справі?

Релаксація для душі

Щоб розлучитися зі втомою і бути в тонусі, нам потрібний не просто відпочинок, а правильний відпочинок. Слід обов’язково влаштовувати невеликі паузи протягом робочого дня. Не зайвим буде трохи пройтися, поспостерігати за природою, переключити увагу на поточні проблеми.

Плануючи відпустку, потрібно зробити “запас” хоча б в один день, щоб після повернення з поїздки мати можливість побути вдома і змінити режим більш плавно. Позитивні емоції – найкраща профілактика багатьох проблем!

Для того щоб їх відчути, потрібно оточувати себе навіть у робочій обстановці улюбленими “теплими” предметами, помічати хмари забавної форми за вікном, частіше бачитися з близькими. І це не забаганка, а турбота про себе.

релакс для красоты

Релакс для тіла

Хороший та доступний засіб, щоб зняти втому та відновити працездатність – це масаж. Використовуйте перерву на роботі, щоб розтерти м’язи шиї, добре розім’яти пальчики. Можна використовувати антистрес-масажер для голови. Увечері “пропрацюйте” інші ділянки тіла.

Перед сном корисно виконувати вправи на розслаблення. Після теплого душу варто прийняти зручне положення лежачи, “відпустити” всі думки про справи та розслабити по черзі кожну частину тіла. Це допоможе добре заснути та повноцінно відпочити перед робочим днем.

Релакс для шкіри

Наша ніжна шкіра теж схильна до щоденного стресу. Ви, напевно, ще від бабусі та мами знаєте, що найкраща турбота про неї – та, яку дарує нам сама природа. У зв’язку з цим, слід знайти перевірені часом народні рецепти полоскань для волосся з настою кропиви, ягідних та молочних масок для обличчя, ромашкових ванн, які корисні для всієї шкіри тіла. Це просто та ефективно! Головне – підібрати засоби, які добре підійдуть саме Вам.

Серед великої кількості косметики для щоденного догляду за обличчям і тілом слід віддати перевагу передусім натуральним засобам, до складу яких входять лікарські трави. І звичайно, не забувайте про делікатну шкіру інтимної зони, адже вона потребує особливої уваги. А також для очищення шкірних покривів ви можете зробити ароматне мило своїми руками.

Якщо Вам сподобалася ця стаття, будь ласка, поділіться посиланням на неї у соціальних мережах!