Чиндогу – найкраще хобі для фантазерів!

Коли людям нема чим зайнятися, часом народжуються просто геніальні ідеї! Але втіливши їх в реальність, нерідко приходить усвідомлення абсурдності цих ідей. Так можна сказати і про кумедне хобі чиндогу (шинтоку), батьківщиною якого є Японія. Якщо ви цікавитеся цією країною, то також можете прочитати про японську кухню.

Народ Далекого Сходу воістину щедрий і багатий на нові винаходи, але не завжди такі речі виявляються корисними. Захоплення чиндогу передбачає створення різних кумедних дрібничок: тапок на довжелезній палиці, для того, щоб можна було вбивати тарганів, навіть лежачи на ліжку; плащ, який легко перетворюється на надувний диван; туфлі з парасольками, щоб хоча б трохи врятувати взуття від дощу.

Японський журналіст Кенджі Кавакамі написав кілька книг з мистецтва чиндогу (шинток), і тим самим сприяв популяризації цього нестандартного хобі. Зазвичай винаходи любителів чиндогу виходять смішними, але не в цьому все-таки їхнє головне призначення.

Найважливіше те, що вироби мають бути хоч чимось корисними і, природно, оригінальними. Деякі пристрої можуть надати неповторність образу. Наприклад, весела краватка, в кишеню якої можна класти візитки.

А є й такі речі, користь яких важко переоцінити! Ось, припустимо, пов’язка для очей із написом «Розбудіть на станції «Золоті Ворота»!» (або на якійсь іншій станції) не тільки підніме настрій оточуючим, а й, дивишся, хтось таки розбудить соню в метро і не дасть йому проспати свою зупинку.

ложка и вилка два в одном

За загальною домовленістю творців вироби чиндогу не продаються, зате і секретів про техніку їх винаходу теж не роблять, так що кожен зацікавлений може власноруч створити шинток (чиндогу). У такому разі людина може освоїти чудове та веселе хобі, і радувати кумедними штучками не лише себе, а й своїх родичів, друзів.

Звичайно, є зараз чимало умільців, які намагаються продавати винаходи чиндогу, і це цілком може мати успіх, адже якщо вироби оригінальні, корисні та дарують радість, то чому б не спробувати заробити на цьому?

До речі, за великим задумом прихильників чиндогу, ці вироби неможливо знайти запатентованими. Творці таких оригінальних речей просто отримують величезне задоволення від того, що їхня фантазія народжує такі чудові ідеї. Чого хоча б варта зубна щітка, у якої відсутня ручка, адже поверхня, що чистить, прикріплюється прямо до пальця!

А ще японці вигадали оригінальні окуляри шиндоку, завдяки яким при перегляді мильних опер можна ридати скільки завгодно, адже матеріал, розташований біля лінз, здатний вбирати вологу. Так, чого тільки не придумають ці винахідливі японці, улюблене хобі та захоплення яких чиндогу!

Ось, наприклад, вже створили вони й спеціальні масажери для язика та ротової порожнини, які допомагають покращити голос. А веселий винахід «мяулінгвал» взагалі призначений для того, щоб перекладати кумедну котячу мову на нашу, людську. Ну, чим не цікаве хобі, це чиндогу? Для фантазерів – наймиліша справа!

Якщо Вам сподобалася ця стаття, будь ласка, поділіться посиланням на неї у соціальних мережах!