Наймодніші кольори суконь

Сервантес недарма колись писав, що «сукня і одягає, і викриває», адже це справді так. У гардеробі кожної дівчини має бути кілька суконь різних кольорів. Ось, спробуйте придбати, наприклад, подібні наряди чотирьох тонів: червоного, синього, білого і чорного. Одягаючи кожен з них і виходячи на люди, помічайте реакцію оточуючих і звертайте увагу на власні відчуття.

Фатальна червона сукня

Не кожна жінка наважиться одягнути червону сукню, наскільки б вона шикарною не була. Але мріє про це багато жінок. Мріють, мріють, потім купують, і вона довгий час припадає пилом на поличці в шафі. А вся справа в тому, що в таке вбрання не можна вдягнутися з бухти-барахти, не будучи підготовленою.

Неможливо одягнувши червону сукню, залишитися непоміченою оточуючими. Для того, щоб вийти в ній на люди, потрібно мати рішучість, силу волі і відвагу. Таке вбрання – вибір сміливої леді, якій подобається бути в центрі уваги, спокушати і справляти враження фатальної жінки.

Червоний – це колір революції та змін, небезпеки та збудження, люті та агресивності. Він одночасно і приваблює, і лякає. Принадність червоної сукні, як і синьої, в тому, що вона може мати різні відтінки.

Багато дівчат, які мають таке вбрання, помічали, що у червоному і працюється легше, ефективніше, адже цей колір сприяє бурхливій діяльності та підвищує працездатність.

До того ж, напевно, у кожної жінки буває настрій, коли хочеться одягнути червону сукню, або хоча б нафарбувати нігті лаком кольору крові. Використовуйте момент!

Загадкова синя сукня

Синій чудовий тим, що так само, як і червоний, може мати різні відтінки. Колір морської безодні – холодний, глибокий і змістовний. Синє плаття воліють одягати серйозні, розважливі панночки, які знають, що вони хочуть отримати від життя.

І якщо червона сукня – чудовий варіант для побачення, то синю можна сміливо одягати на роботу, хоча вона чудово підійде і до походу на вечірку. Синій, як і червоний одяг, не рекомендується носити занадто часто, адже ці кольори можуть стомити і викликати роздратування.

Кажуть, одягнувши синю сукню, з’являється почуття впевненості у собі, значущості та успішності. Такий колір вважається магічним і дозволяє сконцентруватися не на зовнішньому світі, а на внутрішньому, дозволяючи розібратися в собі.

Сукня синього тону найбільше підійде брюнеткам із блакитними чи сірими очима. У цьому вбранні жінка привертатиме до себе легку та ненав’язливу увагу.

голубое платье

Тендітне біле плаття

Біла сукня може виглядати ефектно не лише у ролі весільного урочистого вбрання. Скромніший дизайн дозволить носити таку сукню в будь-яку пору року і не тільки у свята.

Білий – це колір чистоти, свіжості та новизни. У сукні такого тону можна відчути себе воістину вільною та щасливою.

Є, звичайно, дівчата, яких вона може відштовхнути, але й те більше з психологічних причин: у когось біла сукня асоціюється з весіллям, у когось зі школою, коли змушували носити білий верх та чорний низ.

Одягаючи білу сукню, дама завжди виглядатиме ошатно і охайно (якщо, звичайно, не забрудниться). Такий наряд обов’язково варто вибрати в тому випадку, якщо необхідно справити враження порядної та вихованої леді.

Маленьке чорне плаття

Чорна сукня, яка так подобалася Коко Шанель, стала вже класикою. Вона припаде до душі практичним дівчатам, адже її можна сміливо поєднувати з будь-якими аксесуарами (наприклад, з сумкою-клатчем). Є жінки, які не дуже люблять чорний колір, оскільки він у них асоціюється з жалобою, але існують і вірні шанувальниці цього тону.

Маленька чорна сукня ідеально підійде для будь-якого серйозного заходу. І це факт. Коко Шанель доводилося одягати такий наряд після смерті свого коханого, але навіть у такі моменти вона не губилася у натовпі.

Зараз чорна сукня уособлює не так жалобу, як романтику, і сприймається як вечірній варіант вбрання. Плюс чорної сукні ще й у тому, що вона дуже доречно виглядає всюди: і на вечірці, і на діловій зустрічі, і в офісі.

Одягаючи таке вбрання, можна підкреслити свою елегантність і консервативність, гарний смак та безкомпромісність.

До речі, пропонуємо вам також прочитати статтю про моду для вагітних.